O MNIE

mgr inż. Dominika Żakowska
dietetyk, specjalista ds. żywienia

W czym Ci pomogę?

Jakie będziesz miał korzyści?

– zredukujesz zbędne kilogramy

– poprawisz wyniki badań

– dopasuję Twoją dietę do schorzeń/chorób

– popracujemy nad zdrowymi nawykami

– lubisz zdrowe przekąski? – wprowadzimy je w dietę !!!!

– dostosuję indywidualnie Twoją dietę

– popracujemy nad pomtywacją

– razem osiągniemy sukces !!!

 

 

Poradnię Dietetyczną Żyrardów stworzyłam z myślą o pomocy ludziom borykającym się z nadwagą lub otyłością, która spowodowana jest złymi nawykami żywieniowymi bądź chorobami o podłożu dietozależnym.

 

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie , Wydziału Nauk o Żywności i Żywienia Człowieka, posiadam wykształcenie kierunkowe oraz dodatkowe wykształcenie pedagogiczne niezbędne podczas prowadzenia terapii, warsztatów i szkoleń żywieniowych.

Prywatnie jestem pracującą mamą dwójki małych dzieci w wieku szkolnym, która doskonale wie jak ciężko połączyć pracę zawodową i swój rozwój z opieką na dziećmi, ich prawidłowym żywieniem oraz prowadzeniem gospodarstwa domowego. Obecnie spodziewam się trzeciego dziecka, dlatego doskonale rozumiem młode mamy i ich problemy z wagą po ciąży, jak i pośpiechem w przygotowaniu posiłków.
Dlatego zdaję sobie sprawę, jak ważne dla pacjentów są proste diety, które będą mogły w łatwy i szybki sposób przygotować. Pomimo tego, że jestem dietetykiem padłam również ofiarą różnych schorzeń, które są efektem ciąż. W związku z tym na swoim przykładzie praktycznym wiem, jak prowadzić dietetycznie, co czują i jakiego wsparcia potrzebują osoby z niedoczynnością tarczycy, insulinoopornością oraz cukrzycą ciążową.

Napisz do nas – z nami osiągniesz sukces !!!

Dietetyk
mgr inż. Dominika Żakowska

 

 dietetykzyrardow@wp.pl

Napisz do nas!

Nowe pole

Proszę czekać...

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o opublikowaniu naszego artykułu? Wpisz swój adres e-mail i imię poniżej, aby dowiedzieć się pierwszy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych na potrzeby wysłania ofert reklamowych za pomocą newsletteru. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newsletteru. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych serwisu www.dietetykzyrardow.pl jest Poradnia Dietetyczna Żyrardów mgr inż. Dominika Żakowska z siedzibą w Żyrardowie ul. 1-go Maja 41 lok. 50
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA